Dzisiaj zaczynamy cykl wpisów o współpracach. W tych wpisach nie będziemy polecać wam atrakcji jakimi Toruń stoi. Będziemy polecać wam firmy, w których warto zakupić jakieś pamiątki bądź umilić sobie pobyt w Toruniu. Pierwszą rodzinną firmą którą chcemy wam zaprezentować jest Kwiaciarnia Anna.

Trochę historii

Pani Ania od dziecka kochała kwiaty. Ich towarzystwo sprawiało jej przyjemność, woń uspokajała, a kolor wnosił do jej życia energię i moc! Dzięki pasji do kwiatów spełniła  jedno ze swoich największych marzeń, stworzyła miejsce, w którym każdego dnia możesz zrobić coś dla drugiej osoby, miejsce, w którym sam poczujesz się wyjątkowo – Kwiaciarnia Anna, bo o niej mowa istnieje w Toruniu już 30 lat i właśnie dziś 4 marca przypada jej trzydziestolecie.

Dla kogo te kwiaty?

Nie tylko na wielkie okazje, ale także na zwykłe okoliczności, sporadyczne przepraszam, podnoszenie na duchu, wsparcie w trudnościach i wywołanie uśmiechu znajdziesz przy ulicy Prostej 7 w Toruniu dowolny pięknie przygotowany pachnący lek!  

W Kwiaciarni Anna jest szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych. Jeśli nie możesz, nie czujesz się na siłach, brak Ci odwagi, jesteś na drugim końcu Polski, świata to kwiaciarnia dostarczy kwiaty pod dany adres. Lepiej tak, niż wcale!

Domowo i różnorodnie

Przekraczając próg tego miejsca, poczujesz się jak w domu, ponieważ Pani Anna i jej córka Kasia stworzyły w Kwiaciarni rodzinną, domową atmosferę. Mama i córka różnią się nie tylko wiekiem, ale też zdolnościami, zapewniając klientom rozmaite kompozycje kwiatowe często różnorodne przez wzgląd na różnicę stylu.

Potrzebujesz dekoracji kwiatowych na imprezę, jak ślub, urodziny czy komunia? Kwiaciarnia Anna chętnie podejmie się wyzwania, udekoruje Kościół i Salę Weselną także.

Indywidualne podejście, serdeczny kontakt, elastyczność i świetnie zorganizowany personel, to wyróżniki Kwiaciarni Anna w Toruniu, miejsca, w którym sprawisz sobie lub bliskim piękną niespodziankę.

A kwiaciarnię znajdziecie oczywiście w Toruniu na ul. Prostej 7.