!!! UWAGA KONKURS !!!

Co można wygrać?

Romantyczny nocleg dla dwojga w jednym z naszych apartamentów oraz kolację przy świecach w specjalnie wybranej dla Was restauracji (do wyboru: Chleb i Wino lub Steak House). Wartość wygranej to aż 1000zł.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Osoby, które za pośrednictwem witryny internetowej rentoom.pl w okresie od 1 września do 24 października 2022 roku dokonały skutecznie rezerwacji lokalu na co najmniej 1 nocleg, oraz osoby towarzyszące im podczas pobytu w zarezerwowanym lokalu. Warunkiem uczestnictwa jest zrealizowanie rezerwacji.

Co trzeba zrobić?

Polubić/zaobserwować nasz profil

Cyknąć romantyczną fotografię z pobytu w Toruniu i opublikować ją na naszym facebookowym profilu. Zdjęcia róbcie w miejscach, które są wizytówką Torunia. Specjalny post, pod którym będziecie mogli wstawiać Wasze zdjęcia, pojawi się 24 października.

Kiedy startuje konkurs?

24 października 2022 roku.

Jak długo będzie trwało głosowanie?

Od 24 do 26 października 2022 roku.

Kto wygra?

Nasz obserwator oraz autor jednej z 3 fotografii, która zdobędzie najwięcej reakcji więc zaproście znajomych do zabawy. Następnie z finałowej 3 zostanie wybrana jedna fotografia przez Rentoom.

Kiedy poznacie zwycięzcę?

Do 30 października 2022 roku.

! WAŻNE !

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa regulamin. Obserwuj nasz fanpage i zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco.

Apartamenty w Toruniu