Toruń jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Zachwyca niezwykłymi budowlami, wspaniałą historią i smakiem najlepszych pierników w całym kraju. Nie każdy jednak ogranicza się tylko do zwiedzania. Istnieje grupa turystów, którzy obok doznań kulturalnych poszukują atrakcji z adrenaliną. Toruń posiada w ofercie odpowiedź również na potrzeby tego rodzaju. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy spis miejsc, w których znajdziesz niezapomniane wrażenia. Fanom gier zespołowych oraz rywalizacji proponujemy paintball. Pozorowana walka pomiędzy drużynami zapewnia doskonałą zabawę i mnóstwo radości. A co najważniejsze, jest zupełnie bezpieczna. To idealna propozycja na męskie świętowanie okrągłej rocznicy narodzin lub wieczór kawalerski.

Dla miłośników motoryzacji przygotowaliśmy adresy torów kartingowych. W bezpiecznych warunkach będziesz mieć okazję usiąść za kierownicą profesjonalnie przygotowanego gokarta. Prędkość i rywalizacja dostarczą Ci emocji, które pozostaną z Tobą na długo. To kolejna doskonała propozycja na wieczór kawalerski. Panie lubiące prędkość również poczują się usatysfakcjonowane. Z nami znajdziesz apartament w Toruniu idealny na wieczór kawalerski.

Tym, którzy lubią detektywistyczne zagadki a największe emocje odczuwają podczas wysiłku umysłowego proponujemy rozrywkę z gatunku Escape Room. Poszukiwanie rozwiązań dla wielu osób jest atrakcją, która sprawia, że adrenalina staje się głównym składnikiem ciała. Zabierz rodzinę i przyjaciół do pokoju pełnego tajemnic i wspólnie poszukajcie wyjścia z pułapki.

Osoby lubiące ruch z pewnością świetnie poczują się na korcie tenisowym, a miłośników sportu gentlemeńskiego zapraszamy na pole golfowe. Nawet jeśli dotychczas nie trzymałeś w rękach kija golfowego warto spróbować. Profesjonalne pole golfowe znajduje się zaledwie 10 minut od centrum Torunia.

Amatorów silniejszych emocji zapraszamy do parku linowego. To świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Trasy o różnym stopniu trudności są przygotowane dla gości w każdym wieku. Świetnej zabawy i niezapomnianych chwil może spodziewać się cała rodzina.

Pogoda na moment się zepsuła? Nic nie szkodzi. Na takie chwile również jesteśmy przygotowani. Z nami znajdziesz miejsca, w których zagrasz w bilard lub kręgle. Doskonałą alternatywną na pochmurne dni jest także park trampolin. Radosne podskoki zapewnią małym i dużym wyrzut endorfin.

Adresy rozrywek dla osób aktywnych znajdziesz w naszym szczegółowych spisie atrakcji z adrenaliną.
Zobacz też:
Wydarzenia Torunia
Atrakcje Torunia
Nasze apartamenty

Paintball / Gokarty

Toruńskie atrakcje to nie tylko spacery po mieście, czy zwiedzanie najsłynniejszych zabytków miasta. Toruń jest przygotowany na fanów sportów extremalnych, którzy lubią buzującą adrenalinę. Możesz spędzić aktywnie czas z rodziną lub przyjaciółmi grając w paintball, driftując prawdziwym sportowym samochodem lub poczuć prawdziwy smak rywalizacji na torze gokartowym.

Pokoje zagadek

Jeśli masz naturę Sherlocka Holmes'a koniecznie odwiedź wraz z przyjaciółmi lub rodziną toruńskie pokoje zagadek - Escape Room. Rozrywka, która uruchamia wszystkie szare komórki. Tu możesz wykazać się logicznym myśleniem, sprytem i umiejętnościami pracy w zespole.

Gra w golfa

A może golf? Sport, który zyskuje na popularności. Nawet jeśli nie trzymałeś kija golfowego w ręku możesz w TATFORT przekonać się, czy ten sport jest dla Ciebie. Zaledwie 10 min od centrum Torunia można się zrelaksować na polu golfowym. Kto wie, może jesteś do tego stworzony.

Park linowy Barbarka

Aktywna forma wypoczynku obecnie jest bardzo popularna. Dlatego polecamy zajrzeć do toruńskiego Parku linowego "Barbarka". Każdy znajdzie coś na miarę swoich możliwości. A świeże powietrze i piękne okoliczności przyrody pomogą Wam przełamać lęk i pokonać słabości. Zadbano o dodatkowe rekreacje w postaci kręgli, ping-ponga, mini golfa, a dzieci mogą szaleć na placu zabaw. Idealne miejsce na piknik.

Jump Arena

Każdy czasem lubi poczuć się jak dziecko. Podobno toruńska Jump Arena w tym pomaga. Pogoda czy niepogoda, nie ma znaczenia. Zawsze możesz skoczyć do parku trampolin po ekstremalną dawkę endorfin i dobrego humoru.

Sport i rekreacja

Toruń dysponuje dużym zapleczem rekreacyjno - sportowym. Centrum Sportu i Rekreacji Olender oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zadbał zarówno o mieszkańców Torunia jak również o turystów. Do Państwa dyspozycji oddają kompleksy basenowe, gdzie można się w pełni zrelaksować. Można zagrać w tenisa, w kręgle lub sprawdzić się na strzelnicy. Pełna rekreacja i odpoczynek zagwarantowany.