Paintball / Gokarty

Toruńskie atrakcje to nie tylko spacery po mieście, czy zwiedzanie najsłynniejszych zabytków miasta. Toruń jest przygotowany na fanów sportów extremalnych, którzy lubią buzującą adrenalinę. Możesz spędzić aktywnie czas z rodziną lub przyjaciółmi grając w paintball, driftując prawdziwym sportowym samochodem lub poczuć prawdziwy smak rywalizacji na torze gokartowym.

Zintegra Centrum Paintball & ASG

ul. Łukasiewicza 66,

87-100 Toruń,

504 062 511

Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas w Toruniu i lubisz smak adrenaliny wpadnij koniecznie do Zinterga. To tu niezależnie od wieku, płci czy profesji możesz pobawić się w wojnę – bezpieczną bez rozlewu krwi. Możesz sprawdzić się za kółkiem sportowego samochodu lub na strzelnicy.

Extra Paintball & ASG Toruń

ul. Szosa Chełmińska 204,

Toruń,

731 123 300

Lubisz dreszczyk emocji? Extra Paintball & ASG Toruń to gwarantuje. Jeśli już zwiedziłeś Toruń i szukasz innej aktywnej formy rozrywki, to wpadaj na profesjonalną arenę i pokaż na co Cię stać. Świetna zabawa dla rodziny i przyjaciół

Bunkier 51 Toruń – Laser Tag Arena & Pokoje zagadek

ul. Wielki Rów 40a,

Toruń,

785 600 605.

Bunkier 51 to toruńska arena z laserowym paintballem i Strzelnicą Laserową. W końcu pobyt w Toruniu nie musi kończyć się na zwiedzaniu. Dodatkowo w ich ofercie znajdziesz najlepszy wg rankingu Escape Room: „Tajemnica Strefy 51” oraz „Sekretne Stowarzyszenie”, gdzie musisz wytężyć umysł, by rozwikłać zagadki.

Kart Place – gokarty CH Toruń Plaza

ul. Broniewskiego 90,

Toruń,

508 861 100

Jesteś fanem sportów motorowych, lubisz adrenalinę? Kart Place w Toruniu jest miejscem, gdzie emocje sięgają zenitu na torze kartingowym.

Awix RacingArena

ul. Pera Jonssona 7,

87-100 Toruń,

510 990 775

Toruń ma do zaoferowania wiele atrakcji. Jedni wolą spokojnie spacerować i podziwiać miasto, a inni skorzystają z oferty Awix RacingArena. Jeśli roznosi Cię energia, spożytkuj ją na rewelacyjnym torze gokartowym.

Apartamenty w Toruniu