PAKIET POZNAJ TORUŃ

Toruń jednoznacznie kojarzy się z piernikami oraz Mikołajem Kopernikiem. To nieodłączne elementy historii tego miasta. Jednak to nie wszystko co ma do zaoferowania. Rozległa starówka wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, jedna z najpiękniejszych w Europie, zachwyca swoją architekturą. Zapraszamy wszystkich miłośników historii oraz pieszych wędrówek do przyjemnego spaceru pełnego ciekawych opowieści i urzekających widoków w ramach naszego Pakietu “Poznaj Toruń”. 

Pakiet “Poznaj Toruń” dedykowany jest dla osób, które lubią zwiedzać, interesują się historią polskich miast a przy okazji chcą wypocząć. Na dobry początek pobytu otrzymacie od nas zestaw turysty idealnego w postaci pamiątek oraz przewodnika po Toruniu 😉

W Drugim dniu zaplanowaliśmy dla Was pieszą wycieczkę ulicami Torunia z przewodnikiem, który w ciekawy sposób zapozna Was z dziedzictwem Torunia. Podczas spokojnego spaceru poznacie wiele ciekawych historii i zobaczycie urzekające miejsca Starego Miasta, które z pewnością na długo zapadną w Waszą pamięć.

Wieczorem będziecie mogli udać się na kolację do wybranej restauracji . Przygotujemy dla Was listę polecanych przez nas miejsc. 

W ostatnim dniu możecie się wymeldować dopiero o 12:00. Będzie czas na sen i ochłonięcie z wrażeń. Mamy nadzieję, że ta historyczna podróż po Toruniu na długo zapadnie Wam w pamięci.

Pakiet Poznaj Toruń

Zestaw pamiątek oraz plan zwiedzania będą czekały na Was w pokoju wraz z katalogiem atrakcji i wydarzeń dostępnych w Toruniu. Szczegóły ustalimy przy rezerwacji. Zadbamy o wszystko z najwyższą starannością. W czasie samego pobytu nie będziecie musieli się o nic martwić.

Ważna informacja!

Aby skorzystać z pakietu najpierw wybierz interesujący Cię pokój oraz termin a następnie w dodatkach zaznacz pakiet, który Cię interesuje. Pamiętaj, że jeżeli nie zaznaczysz pakietu to zarezerwujesz sam pokój!

Ważna informacja!

Aby skorzystać z pakietu najpierw wybierz interesujący Cię pokój oraz termin a następnie w dodatkach zaznacz pakiet, który Cię interesuje.
Pamiętaj, że jeżeli nie zaznaczysz pakietu to zarezerwujesz sam pokój!

Apartamenty w pakiecie