Pakiet Romantycznie we Dwoje

Potrzebujecie czasu tylko dla siebie?  zrobiliśmy dla Was coś wyjątkowego- zorganizowany wypoczynek dla zakochanych w Toruniu. Skorzystajcie z pakietu Romantycznie we Dwoje

Romantycznie we Dwoje to pakiet dedykowany dla par, które pragną celebrować wspólny czas bez zbędnego pośpiechu. Na dobry początek pobytu w pierwszym dniu otrzymacie w prezencie wykwintne wino.

Drugi dzień to czas na relaks w postaci masażu dla dwojga oraz romantycznych spacerów i zwiedzanie zakątków Torunia. Wieczorem będziecie mogli udać się na kolację do restauracji spośród wybranych propozycji. Prawda, że przyjemnie będzie zjeść posiłek, który ktoś przygotuje specjalnie dla Was?

W ostatnim dniu możecie się wymeldować dopiero o 12:00. Będzie czas na sen i późne śniadanie. Mamy nadzieję, że zabierzecie ze sobą same dobre wrażenia.

Romantycznie we Dwoje to pakiet w cenie 400 zł*

Wino, płatki róż, świece oraz voucher na masaż będą czekały na Was w pokoju wraz z planem na drugi dzień pobytu. Szczegóły ustalimy przy rezerwacji. Zadbamy o wszystko z najwyższą starannością. W czasie samego pobytu nie będziecie musieli się o nic martwić.

*do ceny należy doliczyć pobyt w wybranym apartamencie. 

Apartamenty w pakiecie