Sale zabaw

Dzieci to istne wulkany energii. Gdy już wykorzystacie atrakcje na świeżym powietrzu lub pogoda nie dopisuje, może toruńskie sale zabaw spełnią, czasem nie małe, wymagania waszych dzieci. Które dziecko nie lubi kolorowych piłeczek, trampolin, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych. Do koloru, do wyboru.

Kinder Park

ul. Polna 148,

Toruń,

518 955 332

Wypoczynek z dziećmi bywa wyzwaniem. Można a wręcz trzeba pokazać im piękny Toruń. Ale pamiętajmy – one mają inne potrzeby niż my. Zabierz swoje dziecko do największego, nowoczesnego placu zabaw w Toruniu, a zapewne Ci podziękuje i chętniej będzie poznawać inne atrakcje toruńskie.

Salon zabaw Stokropek

ul. Kosynierów Kościuszkowskich 2

(osiedle Na Skarpie),

87-100 Toruń,

601 239 272

Wyjazdy rodzinne mają to do siebie, że trzeba uwzględnić potrzeby dzieci, by można zaliczyć wyjazd do udanych. Dlatego w ramach równowagi , po odhaczeniu licznych toruńskich atrakcji, przy których Twoje dziecko kręciło nosem, zabierz je do Stokropek. Na widok trampolin, dmuchańcy czy kolorowych piłeczek chyba na buzi każdego dziecka pojawia się uśmiech.

Kinderek

ul. Chrobrego 93,

87-100 Toruń,

503 090 135

Po zwiedzaniu Torunia z dziećmi, wielu kilometrów w nogach, należy się relaks i nagroda dla dzieci. W Kinderku Twoje dziecko wyszaleje się na trampolinach i konstrukcjach specjalnych do zabaw, a Ty w kawiarni napijesz się kawy i nabierzesz sił na dalsze wojaże – kolejne toruńskie atrakcje czekają.

Apartamenty w Toruniu