from 24600 zł
Inquiry

Forum # 20

Opis

Forum 20# to nowoczesny, komfortowy i przestronny apartament, znajdujący się w nowo wybudowanym bloku. Industrialny, loftowy wystrój lokalu doskonale oddaje klimat miasta XXI wieku.

Apartament zlokalizowany jest się na toruńskim osiedlu Mokre, na którym działają popularne dyskonty, drogerie, księgarnie, piekarnie. W pobliżu (w odległości ok. 200 metrów) znajduje się imponujące toruńskie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, jedyne centrum nauki w województwie. Ilość wystaw stałych i czasowych, zróżnicowanych tematycznie i skierowanych do przeróżnych odbiorców jest tak liczna, że na poznawanie Młyna Wiedzy warto przeznaczyć co najmniej jeden cały dzień. Siedzibą centrum jest zabytkowy budynek dawnego Młyna Richtera – jednego z najcenniejszych toruńskich zabytków architektury przemysłowej.

Od 2023 roku w Młynach Richtera znajduje się też Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, prężnie działające, nowoczesne centrum kultury, którego otwartość i dostępność sprawiają, że kultura i Kultura okazują się dla każdego.

Z apartamentu Forum #20 można pójść na starówkę spacerkiem (ok. pół godziny) lub też wsiąść w tramwaj nr 2 i podjechać cztery przystanki w kierunku: Motoarena.

Apartament to:

  • sypialnia: 2 osobne pojedyncze łóżka, które można połączyć; dostępna pojedyncza dostawka
  • salon: rozkładana sofa podwójna
  • balkon: widok na miasto
  • parking: w garażu
  • łazienka: prysznic
  • aneks kuchenny: naczynia, sztućce, garnki, mikrofalówka, piekarnik, zmywarka, czajnik, kawa, herbata, środki czyszczące

Zapraszamy.

Niespodzianka: przy rezerwacji apartamentu za pośrednictwem naszej strony internetowej otrzymasz rabat 10%. Hasło to BONUS. Skorzystaj, a zniżkę przeznacz na przykład na zakup biletów do CN Młyn Wiedzy oraz do WOAK-u.

View More

Udogodnienia

Parking bezpłatny
Podróż z pupilem
Winda

Suitability

Rental Types

Dostępność

  • Not Available
  • Available

Mapa

ul. Tadeusza Kościuszki 26/20, 87-100 Toruń

Opinia

Brak opinii

Napisz opinię

from 24600 zł per night

Inquiry

Właściciel

admin

Member Since 2019

Information Contact

Email

email@domain.com

Website

http://google.com

Phone

+654234234