Dzień Dziadka w Toruniu

Dzień Dziadka w Toruniu? Dlaczego nie? To doskonały pomysł. Równie dobry, jak propozycja spędzenia Dnia Babci w Toruniu. Każdy, kto jest szczęśliwcem posiadającym z dziadkiem relację pełną miłości i pasji, z pewnością przyzna nam rację. Dziadek to prawdziwy książę w życiu każdej uwielbianej wnuczki i prawdziwy rycerz w życiu każdego otoczonego miłością chłopca. Jeśli zatem szukasz pomysłu na to, aby odwdzięczyć się dziadkowi za jego niezwykłą rolę w życiu Twoim lub Twoich dzieci, rozważ pomysł na niezapomniany weekend w Toruniu.

Jeśli jesteś już dorosłą wnuczką lub dorosłym wnukiem do Torunia możesz wybrać się jedynie z dziadkiem. Może to być tylko Wasz czas. Taka niespodzianka z pewnością będzie magiczna, niezapomniana i wywoła łzy wzruszenia. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą apartamentów Rentoom. Posiadamy wiele godnych uwagi, kameralnych obiektów. Z przyjemnością polecamy między innymi zlokalizowany tuż przy samym rynku, kompleksowo wyposażony apartament Szeroka Premier No 2B. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że jeśli planujesz pobyt w Toruniu w większym gronie, możesz wynająć równocześnie inne apartamenty, które łączą się z nim za pomocą korytarza. Będziecie razem, ale osobno. To doskonała oferta dla osób ceniących prywatność i niezależność, ale pragnących spędzić czas z najbliższymi.

Toruń to jedno z najpiękniejszych polskich miast, które oferuje bogatą ofertę różnego rodzaju atrakcji. Jeśli Twój dziadek lubi zwiedzać, z pewnością ucieszy się z możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu „Rozświetlony Zamek”, które trwa od 6 stycznia do 14 lutego i rozpoczyna się codziennie o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 20:00. Każdego dnia, przez 4 godziny na turystów czekają liczne atrakcje świetlne i multimedialne. Najciekawszą z nich będzie możliwość pospacerowania po zamku przy użyciu gogli VR, ale organizatorzy zapraszają również na projekcje toruńskich legend oraz do podziwiania niezwykłych, świetlnych rzeźb. Wstęp na zamek pomiędzy 16:00 a 20:00 to koszt 20 zł za bilet normalny oraz 12 zł za bilet ulgowy. Tradycyjne zwiedzanie Zamku Krzyżackiego będzie możliwe codziennie od 10:00 do 15:00.

Jeśli traficie na piękną zimową pogodę, polecamy również spacer historycznymi alejkami Torunia. Niby nic takiego, ale może być naprawdę wyjątkowo. W okresie zimowym Toruń jest wolny od tłumu zwiedzających turystów, co daje szansę silniej poczuć niezwykłą moc średniowiecznych zabudowań miasta. Jeśli podczas wędrówki zrobi Wam się zimno, warto wstąpić do jednej z klimatycznych toruńskich kawiarni na ciepłą, aromatyczną herbatę, która rozgrzeje ciało i umili konwersację.

Jeżeli dziadek jest miłośnikiem piwa to również mamy dla Was propozycję. Koniecznie udajcie się do Browaru Staromiejskiego Jan Olbracht. Zobaczycie tam proces warzenia tego złotego trunku, porozmawiacie z prawdziwym mistrzem piwowarstwa, a na koniec spróbujecie, jak smakuje efekt całego procesu. Do wyboru będziecie mieli wiele gatunków niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa. Jeżeli dopadnie Was głód, skorzystajcie z oferty kulinarnej browaru. W menu znajdziecie liczne potrawy kuchni polskiej oraz bawarskiej. To może być naprawdę udany, męski lub męsko-damski wieczór.

Apartamenty w Toruniu